Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

Biznesa forums Jēkabpilī “Izaicinājumi biznesa vidē”

Biznesa forums Jēkabpilī “Izaicinājumi biznesa vidē”
17 Dec

Autors Jēkabpils Uzņēmēju Biedrība

Kategorija: Pasākumi

image Komentāri (0)

Biznesa forums Jēkabpilī “Izaicinājumi biznesa vidē”

Jēkabpils uzņēmēju biedrība ar biedriem 15. novembrī Krustpils kultūras namā apmeklēja  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, ar Jēkabpils pilsētas Domi un SEB bankas organizēto Biznesa forumu “Izaicinājumi biznesa vidē”. Pasākumu atklāja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs un LTRK prezidents Aigars Rostovskis, Biznesa forumu vadīja LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Foruma pirmajā daļā vērojām ekspertu prezentācijas, kurās varēja uzzināt par uzņēmējdarbības vides attīstības tendencēm Latvijā un pasaulē, kā arī par Latvijas nodokļu politiku, kur viedokļus pauda SEB bankas galvenais ekonomists Dainis Gašpuitis, Domnīcas “Certus” valdes priekšsēdētājs Vjačeslavs Dombrovskis un Finanšu ministrijas pārstāvis Ilmārs Šņucins.

Foruma otrajā daļā norisinājās paneļdiskusija, kur eksperti diskutēja par galvenajām nodokļu politikas izvēlēm, ar mērķi rast veidus kā izveidot nodokļu stratēģiju, lai panāktu valsts straujāku ekonomikas attīstību.

Ar saviem iedvesmas stāstiem dalījās uzņēmumi SIA “Virši-A” un SIA “PAA”, arī JUB biedra uzņēmums SIA “Sedumi”. Ar veiksmes stāstu dalījās arī Latvijas Lauksaimniecības Universitāte par sadarbību ar uzņēmējiem, par zīmolu “Milzu!” un “Garden Snack”. Ieva Treija foruma dalībniekus iepazīstināja ar digitālo mārketinga kanālu un sociālo mediju iespējām.

Biznesa forums dod iespēju uzņēmējiem smelties idejas, iegūt sadarbībai kontaktus, diskutējot rast risinājumus problēmjautājumiem uzņēmējdarbībā.

Piedalās: LTRK prezidents Aigars Rostovskis, Jēkabpils pilsētas domes pārstāvis Aivars Kraps, Finanšu ministrijas pārstāvis Ilmārs Šņucins, SEB bankas galvenais ekonomists Dainis Gašpuitis, domnīcas “Certus” valdes priekšsēdētājs Vjačeslavs Dombrovskis, LTRK padomes locekle un nodokļu eksperte Elīna Rītiņa, SIA “Signum” valdes priekšsēdētājs un LTRK Zemgales padomes vadītāja vietnieks Vitālijs Upenieks, SIA firma “Antaris” pārstāvis un LTRK Latgales padomes vadītājs Andrejs Jermolajevs.

Iesaki draugiem:

Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru