Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

Aizvadīta Jēkabpils uzņēmēju biedrības Jaungada balle

Aizvadīta Jēkabpils uzņēmēju biedrības Jaungada balle
14 Jan

Autors Jēkabpils Uzņēmēju Biedrība

Kategorija: Pasākumi

image Komentāri (0)

Aizvadīta Jēkabpils uzņēmēju biedrības Jaungada balle

Piektdien, 12. janvārī, mūzikas klubā "Kontrabass" tika aizvadīta Jēkabpils uzņēmēju biedrības Jaungada balle, kur viesojās gan biedrības biedri, gan citi Jēkabpils uzņēmēji, kā arī pārstāvji no Jēkabpils domes.

Šī gada Jaungada balles tematika bija "Jaunā gada apņemšanās", līdz ar to vakara vadītājas virsvadībā ikviens viesis stāstīja, ko ir apņēmies izdarīt 2018. gadā.

Balles apmeklētājus ar koncertprogrammu priecēja dziedātāja Elizabete Zagorska un grupa Johny's Band (Jānis Lemežis, Ainis Rudzītis, Vilnis Krieviņš), kas pēc tam spēlēja arī ballē. Savukārt starplaikos izklaidēja DJ Jānis Balodis.

Tāpat viesiem bija iespēja pārbaudīt savas orogami prasmes un no papīra izlocīt savu "Sapņu kuģīti", kā arī izkopt savas aktiermeistarības prasmes un izspēlēt ainiņu no meksikāņu seriāla.

Vakara gaitā uzņēmēji viens otram veltīja laba vēlējumus un vēlēja panākumus, kā arī uzsauca tostus. Ar savu klātesamību uzņēmēju ballē pagodināja arī Jēkabpils pilsētas domes priekšēdētājs Raivis Ragainis un domes priekšēdētāja vietniece sociālajos jautājumus Līga Kļaviņa, kuri vēlēja uzņēmējiem panākumus, veiksmi un ieceru realizēšanos Latvijas simtgades gadā.

 

Foto galerija

 

Iesaki draugiem:

Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru