Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

Noslēdzies orientēšanās pasākums JUB projektā “Soli pa solim par Jēkabpils uzņēmēju”

Noslēdzies orientēšanās pasākums JUB projektā “Soli pa solim par Jēkabpils uzņēmēju”
08 Sep

Autors Jēkabpils Uzņēmēju Biedrība

Kategorija: Notikumi

image Komentāri (0)

Noslēdzies orientēšanās pasākums JUB projektā “Soli pa solim par Jēkabpils uzņēmēju”

Jēkabpils Uzņēmēju biedrība vasaras noslēgumā, 30. augustā, īstenoja orientēšanās pasākumu jauniešiem pa pilsētas uzņēmumiem projektā  “Soli pa solim par Jēkabpils uzņēmēju”.

Orientēšanās pasākumā iesaistījās vairāk nekā 30 uzņēmumi un 13 komandas, kurās bija divi līdz četri dalībnieki. Projektu “Soli pa solim par Jēkabpils uzņēmēju” finansēja Jēkabpils pilsētas pašvaldība un līdzfinansēja Jēkabpils Uzņēmēju biedrība.

Orientēšanās pasākuma mērķis bija veicināt jauniešu integrēšanos sabiedrībā un informētību par Jēkabpils pilsētas uzņēmumiem veselīgā un izglītojošā garā.

Jaunieši aktīvi pavadīja brīvo laiku, sacenšoties komandās un vienlaikus iepazina Jēkabpils uzņēmumus. Orientēšanos jaunieši veica, pārvietojoties ar kājām, pēc saviem ieskatiem plānojot maršrutu ar izsniegtajām kartēm, ar ideju atrast uzņēmumu – atzīmēties – uzzināt kādu faktu un veikt uzdevumu. Noslēgumā muzikālajā klubā “Kontrabass” dalībnieki, mielojoties ar zupu, dalījās ar piedzīvoto un tika arī apbalvoti.  Komandas, kuras ieguva pirmās trīs vietas, katrs dalībnieks saņēma dāvanu kartes no sporta veikala “Otto”, peldbaseina “Citrus” un picērijas “Itālis.”

Dalībnieki atzina, ka nenožēlo dalību pasākumā –  kopā ar draugiem pastaigājās pa savu pilsētu, uzzināja dažādus faktus, pat iepazina uzņēmumus, kuri iepriekš dalībniekiem nebija zināmi. Jaunieši dalījās, ka arī turpmāk labprāt piedalītos šāda veida orientēšanās pasākumā, aicinot arī citus, jo tā ir lieliska iespēja interesantā un sportiskā veidā uzzināt kaut ko jaunu par savu pilsētu.

Jēkabpils Uzņēmēju biedrības priekšsēdētājs Juris Saldaks ir  gandarīts par uzņēmēju atsaucību un jauniešu apmeklējumu. Biedrība arī turpmāk sekos līdzi izsludinātajiem konkursiem un iesniegs projektus, ja būs atbilstība biedrības mērķiem un spējām.

Lielu paldies Jēkabpils Uzņēmēju biedrība saka uzņēmējiem un jauniešiem par iesaistīšanos un dalību, kā arī atbalstītājam SIA Reāls, “Citrus” par sagādāto dāvanu. Paldies arī Jēkabpils Sociālajam dienestam, biedrībai “Jēkabpils NVO resursu centrs” un viņu Eiropas brīvprātīgajam Ignacio no Spānijas par palīdzību!

 

Monta Eglīte, JUB Administratīvā direktore

Iesaki draugiem:

Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru