Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

JUB dalība Karjeras nedēļā 10.-14. oktobrim

JUB dalība Karjeras nedēļā 10.-14. oktobrim
25 Oct

Autors Jēkabpils Uzņēmēju Biedrība

Kategorija: Notikumi

image Komentāri (0)

JUB dalība Karjeras nedēļā 10.-14. oktobrim

10. - 14. oktobrim Jēkabpilī norisinājās Karjeras nedēļa ar tēmu "Es būšu darba tirgū". Karjeras nedēļa Latvijā norisinās jau 5. gadu, bet Jēkabpilī 4. gadu. Arī šogad JUB piedalās un biedru uzņēmumi uzņēma Jēkabpils skolas audzēkņus!

Šogad Karjeras nedēļas ietvaros Jēkabpilī tika īstenotas 86 dažādas aktivitātes un 25 ekskursijas. Piedalījās kādi 2336 dalībnieki, no kuriem 345 jaunieši devās uz Jēkabpils uzņēmēju biedrības uzņēmumiem.

14. oktobrī, BJC telpās norisinājās Karjeras nedēļas noslēguma pasākums Erudītu konkurss "Es būšu JAUDĪGS darba tirgū", kur karjeras nedēļas konsultante Sarmīte Stikāne pateicās visiem, kas piedalījās un palīdzēja īstenot šo Karjeras nedēļu. Arī Jēkabpils Uzņēmēju biedrība ar biedru uzņēmumiem saņēma pateicību par dalību un ieguldījumu Karjeras nedēļas 2016. organizēšanā: paldies JUB valdes priekšsēdētājam Jurim Saldakam, Montai Eglītei, JUB radošajam kolektīvam un biedru uzņēmumiem:

SIA "BroDoor"; SIA "Sedumi"; SIA "DLLA"; SIA "Laila P"; SIA "Marteks"; SIA "Sol&Vita"; SIA "Gefa Latvija"; SIA "Radio 1"; AS Swedbank Jēkabpils filiāle; SIA "Atspulgs logiem" kā arī drukas un reklāmas studijai "Vērtīgs".

Monta Eglīte, JUB administratīvā direktore

Iesaki draugiem:

Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru