Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

Jēkabpils uzņēmēju biedrība piedalās Latvijas Uzņēmēju organizāciju tikšanās pasākumā

Jēkabpils uzņēmēju biedrība piedalās Latvijas Uzņēmēju organizāciju tikšanās pasākumā
20 May

Autors Jēkabpils Uzņēmēju Biedrība

Kategorija: Notikumi

image Komentāri (0)

Jēkabpils uzņēmēju biedrība piedalās Latvijas Uzņēmēju organizāciju tikšanās pasākumā

18. maijā Jēkabpils uzņēmēju biedrība (JUB) devās uz Latvijas Uzņēmēju organizāciju tikšanos pasākumu Jelgavā, ko ik gadu rīko Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija.

Viesojoties Jelgavā bija iespēja aplūkot divus uzņēmumus – SIA “NCC Shaft” un SIA “SFM Latvija”. SIA “NCC Shaft” ir Dānijas uzņēmuma meitas uzņēmums Latvijā, kas specializējies komunikāciju šahtu moduļu ražošanā. Uzņēmums šahtu moduļus gatavo pēc īpaša pasūtījuma, iestrādājot modulī pēc nepieciešamības ventilācijas, apkures, dzesēšanas, kanalizācijas, lietusūdens novades, elektro, kā arī dažādas citas sistēmas, kuras izmanto dažādu objektu būvniecībā. Visi saražotie moduļi tiek eksportēti uz ārvalstīm.

SIA “SFM Latvija” ir metālapstrādes uzņēmums, kas ražo darba galdus, dažādas tehnoloģiskās iekārtas, šasijas karjeru izstrādes mašīnām, smago un vieglo automašīnu evakuatoru instalācijas, transportieru sistēmas u.c.

Pēc uzņēmumu aplūkošanas pasākuma apmeklētāji devās uz Brīvdienu māju Ānes muižā, kur piedalījās dažādās aktivitātēs, neformālās sarunās un baudīja atpūtas kompleksa miermīlīgo gaisotni.

Jēkabpils uzņēmēju biedrība piedalījās pludmales volejbola sacensībās, kur izcīnīja trešo vietu. JUB komandā spēlēja Mārtiņš Svilis (SIA “Marteks Noma”), Artūrs Līcītis (SIA “Likra”), Zanda Lamba (IK Zanda Lamba), Aivis Mitenieks (AS Swedbank Jēkabpils filiāle) un biedrības “Līvānu novada uzņēmēji” pārstāve Marika Rudzīte – Griķe (SIA “Ar gaumi”).

Pasākuma svinīgajā daļā Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija bija sagatavojusi informatīvu lekciju ar praktiskiem piemēriem par latviešu lamu vārdu lietošanu, kas lieti noder uzņēmējdarbībā. Tāpat pēc svinīgajām uzrunām notika pludmales volejbola sacensību dalībnieku sveikšana un apbalvošana. Savukārt pasākuma beigās uzņēmēji izklaidējās ballē, ko spēlēja grupa “Liepavots”.

Jēkabpils uzņēmēju biedrība pateicas Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijai par izcili sarīkoto pasākumu, viesmīlīgo uzņemšanu, ekskursijām pie Jelgavas uzņēmējiem, kā arī kvalitatīvo atpūtu.

 

Foto galerija

 

Santa Ancīte

Jēkabpils uzņēmēju biedrības

administratīvā direktore

Iesaki draugiem:

Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru