Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

Izstāde ''Uzņēmēju dienas Zemgalē 2015''

Izstāde ''Uzņēmēju dienas Zemgalē 2015''
24 Apr

Autors Jēkabpils Uzņēmēju Biedrība

Kategorija: Notikumi

image Komentāri (0)

Izstāde ''Uzņēmēju dienas Zemgalē 2015''

2015.gada 17. un 18.aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda ielā 24, Jelgavā) norisinājās ikgadējā izstāde "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2015".

Šogad izstādē piedalījās vairāk nekā 100 uzņēmumu, kas Zemgales Olimpiskajā centrā prezentēja savu produkciju. Tāpat apmeklētājiem bija iespēja apskatīties pašvaldību ekspozīcijas un iepazīties ar iespējām tūrisma, izglītības, uzņēmējdarbības un investīciju jomā.

Šogad pasākuma ietvaros notika arī Biznesa iespēju forums, individuālas diskusijas ar LTRK Padomes locekļiem, uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem, Zemgales "Latvijas labumu" parāde, kā arī plaša kultūras pasākumu programma.

Pasākumā vienotā stendā tika pārstāvēta arī Jēkabpils pilsēta. Jēkabpils tūrisma informācijas centrs nodrošināja informāciju par apskates objektiem pilsētā, kā arī tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, savukārt Jēkabpils vēstures muzejs aicināja apmeklēt Krustpils pili un muzeja brīvdabas nodaļu „Sēļu sēta”. Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņi informēja par studiju iespējām Jēkabpilī, savukārt Jēkabpils uzņēmēju biedrība nodrošināja informāciju par uzņēmējdarbības vidi pilsētā un biedrībā esošajiem uzņēmējiem. Par cienastu izstādes apmeklētājiem gādāja SIA „Margret”.

Jēkabpils uzņēmēju biedrība pozitīvi vērtē iespēju kopīgi pārstāvēt Jēkabpili un Jēkabpils uzņēmējus izstādē "Zemgales uzņēmēju dienas 2015".

Ne vienmēr uzņēmums pašu spēkiem var savi prezentēt līdzīgās izstādēs, tāpēc biedrība atrada veiksmīgu formātu un pārstāvēja izstādē visus savus biedrus - Jēkabpils uzņēmumus.

Jāatzīmē, ka izstādē veidojās jaunas sadarbības iespējas biedrības uzņēmumiem Zemgales reģiona līmenī. Par Jēkabpils uzņēmēju biedrības darbību lielāka interesē bija citu pilsētu un novadu uzņēmēju organizācijām, pašvaldības iestādēm, kā arī atsevišķiem uzņēmumiem, piem. SIA "Statoil Fuel & Retail Latvia".

Izstādes „Zemgales uzņēmēju dienas 2015” laikā notika biedrībai aktuālās ekonomiskās informācijas apmaiņa ar Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācijas pārstāvjiem, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras ekspertiem un arī ar citiem Zemgales reģiona uzņēmējiem.

Iesaki draugiem:

Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru