Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

Izmaiņas JUB amatpersonu sastāvā

Izmaiņas JUB amatpersonu sastāvā
25 Apr

Autors Jēkabpils Uzņēmēju Biedrība

Kategorija: Notikumi

image Komentāri (0)

Izmaiņas JUB amatpersonu sastāvā

Jēkabpils Uzņēmēju biedrība darbojas jau sesto gadu kopš 2010. gada marta, kad to dibināja 7 uzņēmēji, patlaban biedrībā pārstāvēti 29 Jēkabpils pilsētas un tuvāko novadu uzņēmumi.

2016.g. martā Jēkabpils uzņēmēju biedrībā ir notikušas pārmaiņas amatpersonu sastāvā. 3. martā biedru kopsapulcē Zanda Lamba nodod valdes priekšsēdētāja amatu un pilnvaras Jurim Saldakam, un kā valdes priekšsēdētāja vietnieks tiek apstiprināts Egils Bojārs, tiek ievēlēts arī jauns valdes loceklis Ilona Mitre.

Tagad valdē aktīvi darbosies Juris Saldaks (SIA BroDoor), Zanda Lamba (IK Zanda Lamba), Egils Bojārs (SIA Sedumi), Armands Lībietis (SIA DLLA) Ilona Studāne (SIA Krokuss), Ilona Mitre (SIA Lornete).

Vēlreiz apsveicam Juri Saldaku un pateicamies Zandai Lambai par aktīvo darbību valdes priekšsēdētājas amatā! Kā arī pateicamies iepriekšējās valdes locekļiem un visiem biedriem par iesaistīšanos!

Aicinām uzņēmējus pievienoties Jēkabpils uzņēmēju biedrībai, kas sekmētu savstarpējo sadarbību, informācijas un pieredzes apmaiņu, dalīsimies pieredzē un redzējumos, kas sniegtu pienesumu uzņēmējdarbībā!

Iesaki draugiem:

Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru