Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

Arī šogad Jēkabpils uzņēmēju biedrības pārstāvji piedalās ikgadējā Latvijas Uzņēmēju organizāciju tikšanās pasākumā Jelgavā

Arī šogad Jēkabpils uzņēmēju biedrības pārstāvji piedalās ikgadējā Latvijas Uzņēmēju organizāciju tikšanās pasākumā Jelgavā
06 Jun

Autors Jēkabpils Uzņēmēju Biedrība

Kategorija: Notikumi

image Komentāri (0)

Arī šogad Jēkabpils uzņēmēju biedrības pārstāvji piedalās ikgadējā Latvijas Uzņēmēju organizāciju tikšanās pasākumā Jelgavā

Tradīcija turpinās, arī šogad Jēkabpils uzņēmēju biedrība dodas uz ikgadējo uzņēmēju organizāciju tikšanos Jelgavā, papildus atzīmējot Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas 20. gadu jubileju.

Jēkabpils uzņēmēju biedrību šajā pasākumā 2016. gada 20. maijā pārstāvēja astoņi biedri.

Ieviestā tradīcija palīdz uzņēmējiem veidot ciešāku sadarbību un uzturēt kontaktus ar uzņēmējiem un starp darba devēju organizācijām no visas Latvijas.

Turpinot pieredzes apmaiņu, uzņēmējiem Jelgavā bija iespēja apmeklēt SIA “Signum” ceļa zīmju ražotni, kura ražo arī citu ceļa aprīkojumu, piemēram ceļa signālstabiņus un SIA “Cross Timber Systems” krusteniski līmēto masīvkoka konstrukciju ražotne, kur ražotie koka paneļi izmantojami augstceltņu būvniecībā, daudzdzīvokļu ēkās u.c.

Pēc ražotņu apskates pasākuma dalībnieki devās uz “Brīvdienu māju Ānes muižā”, kur neformālā vidē savstarpēji pārrunāja svarīgus jautājumus un uzņēmējdarbības aktualitātes,  papildus tam noritēja uzņēmēju klubu volejbola turnīrs, kurā Jēkabpils uzņēmēju biedrība ieguva godpilno 3. vietu.

Arī Jēkabpils uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs Juris Saldaks uzsver “Uzņēmējiem tās ir iespējas – vienkopus satiekas dažādu nozaru speciālisti un pārstāvji no uzņēmēju organizācijām, kopīgi gūstot pieredzes apmaiņu, dibinot noderīgus kontaktus no visas Latvijas un jaunas idejas turpmākai sadarbībai un izaugsmei”.

Jēkabpils uzņēmēju biedrības valdes locekle Zanda Lamba skaidro: „Jau ceturto gadu pēc kārtas notiek Latvijas darba devēju organizāciju sadarbības veicināšanas pasākums Jelgavā. Šogad dalību ņēma vairāk kā 90 uzņēmēji no Jēkabpils, Līvānu, Bauskas, Rēzeknes, Rīgas, Dobeles, Jelgavas, Cēsu u.c. uzņēmēju klubiem, kā arī Latvijas Darba Devēju konfederācijas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadība.  Ikdienā ne vienmēr ir iespēja satikties dažādu reģionu uzņēmējiem un pārrrunāt aktuālus jautājumus, tādēļ ir būtiski, ka vismaz reizi gadā vienkopus izdodas sanākt dažādu organizāciju pārstāvjiem”.

Svinīgajā pasākuma daļā uzstājās Jelgalvnieks Ž. Siksna, V. Upenieks un grupa Opus C. Jēkabpils uzņēmēju biedrība sumināja Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju 20. gadu jubilejā, pasniedzot dāvanu ar ideju “Gabaliņš no Jēkabpils, vietējais ražojums” valdes priekšsēdētājam Imantam Kanaškam.  Lielu paldies Jēkabpils uzņēmēju biedrība saka par dalību dāvanas izveidei biedriem SIA “Sedumi” par ziediem un SIA “Garšu galerija” par cepumu izlasi, un arī mūsu atbalstītājiem SIA “Margret” un SIA “Dona” par sniegto produkciju!

Paldies organizatoriem Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijai un LDDK par pieredzes apmaiņas pasākumu un pārējiem pasākuma dalībniekiem par sadarbības veicināšanas iespējām!

 

Monta Eglīte, JUB Administratīvā direktore

Iesaki draugiem:

Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru