Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

Uzņēmējus aicina piedalīties NVA akcijā ''Karjeras dienas darba meklētājiem''

Uzņēmējus aicina piedalīties NVA akcijā ''Karjeras dienas darba meklētājiem''
12 Mar

Autors Jēkabpils Uzņēmēju Biedrība

Kategorija: Aktualitātes

image Komentāri (0)

Uzņēmējus aicina piedalīties NVA akcijā ''Karjeras dienas darba meklētājiem''

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 8. līdz 12. aprīlim rīko akciju "Karjeras dienas darba meklētājiem", kur aicina piedalīties gan darba devējus, gan darba meklētājus.

 

Visiem darba meklētājiem tiks piedāvāta iespēja uzzināt par darba iespējām reģionā, sagatavoties darba intervijām un iegūt informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām.

NVA aicina darba devēju organizāciju pārstāvjus un biedrus akcijas laikā prezentēt karjeras iespējas nozarēs un sniegt informāciju par brīvajām darba vietām. Lai iepazīstinātu potenciālos darba ņēmējus ar iespējamo darbavietu un darba pienākumiem, darba devējs ar NVA filiāles organizatorisku atbalstu var tikties ar darba meklētājiem NVA filiāles telpās vai organizēt tikšanos uzņēmumā.

Nodarbinātības valsts aģentūra 2018.gadā veiksmīgi īstenoja akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”. Akcijas laikā atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā var saņemt jebkurš iedzīvotājs, kas ir bez darba vai vēlas mainīt darbu.

 

Dalībai akcijā, darba devējam jāpiesaka kādā no NVA filiālēm, kontaktinformācija šeit.

Jautājumu gadījumā par akcijas norisi, lūdzu sazināties ar NVA Pakalpojumu departamenta Darba meklēšanas atbalsta nodaļas eksperti Jeļenu Šaiteri, tālr. 67021790, e-pasts Jelena.Saitere@nva.gov.lv

Iesaki draugiem:

Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru