Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

Jēkabpili reģionālajā vizītē apmeklē Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece

Jēkabpili reģionālajā vizītē apmeklē Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece
21 Apr

Autors Jēkabpils Uzņēmēju Biedrība

Kategorija: Aktualitātes

image Komentāri (0)

Jēkabpili reģionālajā vizītē apmeklē Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece

18. aprīlī, reģionālajā vizītē Jēkabpils pilsētu apmeklēja Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece V.E. Hanan Al Aleeli ar pavadošo delegāciju. Vizītes laikā vēstniece tikās ar domes vadību, tika apmeklēti uzņēmumi SIA “Margret”, SIA “Ošukalns”, kā arī apskatīta Krustpils pils. 

Vēstnieces vizītes laikā pašvaldībā norisinājās tikšanās ar domes vadību, kurā tika sniegts neliels ieskats pašvaldības darbā un pilsētas attīstībā. Tika pārrunāta uzņēmējdarbības joma pilsētā, galvenie uzņēmējdarbības veidi un aktuālie investīciju projekti tuvākajā nākotnē. Pēc sarunas ar vēstnieci domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis uzsver: “Sarunu laikā tika noskaidroti vairāki svarīgi jautājumi, kas, domājams, sekmēs pozitīvus rezultātus turpmākajā sadarbībā un sniegs reālu pienesumu pilsētas iedzīvotājiem. Esam nonākuši pie vairākām kopīgām idejām, par kuru realizāciju varēsim runāt jau tuvā nākotnē. Prieks, ka vēstniece novērtē mūsu vēlmi tuvākajā laikā pilsētā realizēt apjomīgus projektus vairākās jomās.”
 
Vēlāk vēstniece ar delegāciju devās uz uzņēmumiem SIA “Margret” un SIA “Ošukalns”, kur iepazinās ar ražotnēm un diskutēja par potenciālām sadarbības iespējām. Dienas izskaņā delegācija viesojās Krustpils pilī, kur apskatīja pils ekspozīciju, noklausījās nelielu Jēkabpils mūzikas skolas skolēnu koncertu un tikās ar medijiem. 

 

Informāciju sagatavoja 
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto: jekabpils.lv

 

Iesaki draugiem:

Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru