Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

Atklāta JUB vēstule Jēkabpils pilsētas domes deputātiem par domes priekšsēdētāja maiņu

Atklāta JUB vēstule Jēkabpils pilsētas domes deputātiem par domes priekšsēdētāja maiņu
25 Apr

Autors Jēkabpils Uzņēmēju Biedrība

Kategorija: Aktualitātes

image Komentāri (0)

Atklāta JUB vēstule Jēkabpils pilsētas domes deputātiem par domes priekšsēdētāja maiņu

Jēkabpils pilsētas domei

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājam

a. god. Raivim Ragainim

 

Jēkabpils pilsētas domes deputātiem:

Līgai Kļaviņai,

Aivaram Krapam,

Leonīdam Salcevičam,

Mārim Dimantam,

Aigaram Nitišam,

Mārtiņam Svilim,

Aleksandram Deinim,

Kristīnei Ozolai,

Broņislavam Ivanovskim,

Nikolajam Anuškevičam,

Andrejam Gavrilovam,

Signei Bērziņai

 

Jēkabpils pilsētas medijiem:

Televīzijai “Vidusdaugavas televīzija”,

ziņu portālam “Jēkabpils laiks”,

ziņu portālam un radio “Radio1”,

laikrakstam “Brīvā Daugava”,

laikrakstam “Jaunais Vēstnesis”

 

Jēkabpils uzņēmēju biedrība (JUB) ar bažām un satraukumu vēro pašreizējos notikumus Jēkabpils pilsētas domē, kur deputātu grupa iesniegusi pieprasījumu atbrīvot no domes priekšsēdētāja amata pašreizējo pilsētas vadītāju Raivi Ragaini, tādējādi plānojot varas un, acīmredzot, arī domes ieturētā pilsētas attīstības kursa maiņu. JUB iepriekšējos divos gados ir bijusi teicama sadarbība ar pilsētas vadību un pašvaldību, kas vienmēr atbalstījusi pilsētas uzņēmējus, piesaistījusi uzņēmēju pārstāvjus nozīmīgu jautājumu lemšanā un nodrošinājusi labvēlīgus apstākļus uzņēmējdarbības vides sakārtošanā pilsētā. Turklāt – kas ir ne mazāk svarīgi – 2017. gadā pēc pašvaldību vēlēšanām apstiprinātā pilsētas dome ir demonstrējusi gan attīstības vīziju par pilsētas nākotni, gan veidus un pasākumus, kā sasniegt izvirzītos mērķus: godīgu, sakārtotu un uz vienlīdzīgas konkurences pamata balstītu uzņēmējdarbības vidi, sniedzot atbalstu pilsētas uzņēmējiem.

JUB kā pilsētas uzņēmējus pārstāvoša organizācija, izsaka pilnu atbalstu pašreizējam pilsētas domes priekšsēdētājam Raivim Ragainim un viņa komandai, cerot, ka uzņēmēju viedoklī ieklausīsies arī tie opozīcijas deputāti, kuri parakstījuši augstāk minēto pieprasījumu par pilsētas mēra nomaiņu. JUB ir pārliecināta, ka domes vadītāja viens no galvenajiem uzdevumiem ir nodrošināt pilsētas sociāli ekonomisko attīstību, apvienojot, nevis šķeļot pilsētai svarīgu jautājumu risināšanā visus deputātus, neatkarīgi no to partiju piederības, ar ko, mūsuprāt, pašreizējais domes priekšsēdētājs ir veiksmīgi ticis galā.

Pilsētas domes un pašvaldības, atšķirībā no Saeimas un valdības, uzdevums ir nevis noteikt globālu politiku, bet gan risināt lokālus, tostarp – sociālus, saimnieciskus, servisa – jautājumus pilsētas iedzīvotājiem, sociālajām grupām un uzņēmējiem. Ar to līdzšinējā pilsētas vadība lieliski tiek galā, tāpēc prasība par pilsētas mēra nomaiņu ir nepamatota un pārspīlēta.

Ne mazāk svarīga ir pilsētas vadības reputācija, kas ir viens no faktoriem, kas veido pilsētas tēlu gan vietējā, gan valsts līmenī. Līdz ar to, mūsuprāt, ir nepieņemami, ka domes vadība varētu tikt uzticēta cilvēkiem, par kuru reputāciju ir šaubas, attiecīgi traucējot veidot sadarbību un uzticību jēkabpiliešu, t.sk., arī uzņēmēju vidū, kā arī valstiskā līmenī pārstāvot pilsētas intereses.  

Jēkabpils uzņēmēju biedrības biedri aicina Jēkabpils pilsētas domes deputātus balsot pēc katra sirdsapziņas, vispirms novērtējot gan reputāciju, gan padarītos darbus, gan pilsētas intereses.

 

Ar cieņu,

Jēkabpils uzņēmēju biedrības

valdes priekšsēdētājs un valde biedrības vārdā

Armands Lībietis

Ilona Studāne

Egils Bojārs

Juris Saldaks

Ilona Mitre

 

Jēkabpilī, 2019. gada 25. aprīlī

Iesaki draugiem:

Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru