Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

Aicina piedalīties pasākumā ''Uzņēmumu rallijs 2019''

Aicina piedalīties pasākumā ''Uzņēmumu rallijs 2019''
13 Aug

Autors Jēkabpils Uzņēmēju Biedrība

Kategorija: Aktualitātes

image Komentāri (0)

Aicina piedalīties pasākumā ''Uzņēmumu rallijs 2019''

Š. g., 13. septembrī notiks biznesa žurnāla "KAPITĀLS" organizēts pasākums "Uzņēmumu rallijs 2019", kas visas dienas garumā pulcēs visdažādāko jomu uzņēmumu pārstāvjus, lai tie stiprinātu veiksmīgu sadarbību un pierādītu komandu spēku.

Uzņēmumi tiek aicināti pieteikt pasākumam savas ekipāžas 2-7 cilvēku sastāvā, lai rallija dienā pārvietotos pa organizatoru veidoto maršrutu Rīgas un Siguldas apkaimēs un pildītu vairāk nekā 200 aplikācijā dotos erudīcijas, veiklības un atjautības uzdevumus. Sacensību diena sniegs uzņēmumu darbiniekiem iespēju nokļūt ārpus ierastās vides, reaģēt uz negaidītām situācijām, saprasties savā starpā, pieņemt kopīgus lēmumus, bet uzņēmumu vadītājiem identificēt līderus, kuri ikdienā neieņem vadošās pozīcijas un titulus.

Biznesa žurnāla "Kapitāls" valdes priekšsēdētāja Zanda Lazda norāda, ka saliedēšanas spēle "Uzņēmumu rallijs" ir nebijusi platforma darbiniekiem vienotas komandas izveidei, kurā ikviens tiek motivēts jauniem sasniegumiem uzņēmuma izaugsmes veicināšanā, vienlaikus attīstot savstarpējās sadarbības prasmes un sekmējot kopējo mērķu īstenošanu. Spēcīga un motivēta komanda ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem konkurētspējas nodrošināšanai gan sacensībās, gan biznesā. "

“Bizness sākas ar cilvēku – tas ir viens no mūsu vadmotīviem. Tās ir gan cilvēcīgas un cieņpilnas attiecības kolēģu starpā, gan attiecības ar klientiem, sadarbības partneriem un konkurentiem. Mūsuprāt, bez attiecībām visu šo pušu starpā nav iespējams veiksmīgi uzņēmumiem attīstīties un šādas pozitīvas uzņēmēju sacensības ir viens no veidiem, lai šīs attiecības veidotu un koptu,” atzīst Tele2 komercdirektors Raivo Rosts.    

Pasākuma "Uzņēmumu rallijs 2019" dalībnieki pēc aizraujoši pavadītas dienas finišēs izklaides centra "AKROPOLE" autostāvvietā savukārt Latvijas lielākajā sporta bārā "O'Learys" norisināsies ekipāžu apbalvošana un vakara izklaides programma ar muzikālo apvienību "Rīgas modes" un citām aktivitātēm.

Žurnāls "KAPITĀLS" palīdz biznesa līderiem atrast domubiedrus un atbalsta plecu Latvijas biznesa pasaulē caur motivējošu, izglītojošu un datos balstītu informāciju. Paši būdami daļa no strauji mainīgās nozares, zina un izjūt biznesa vidi, noteikumus un aplamības. "KAPITĀLS" ir nacionāls bizness, kuru vērtības saskan ar Latvijas uzņēmējiem, jo paši tic, ka tieši Latvijas uzņēmējdarbība nodrošina valsts ekonomisko asinsriti.

Vairāk informācijas par pasākumu publicēts pasākuma oficiālajā mājas lapā www.uznemumurallijs.lv.

 

Pasākuma lieldraugs: Tele2, atbalsta: iepirkšanās un izklaides centrs "Akropole" un pilna servisa pasākumu aģentūra "Kapitāls Networks".

 

Informāciju sagatavoja: Biznesa žurnāla "Kapitāls" kapitals@kapitals.lv, mob.:+37127267222

Iesaki draugiem:

Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru