Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

Aicina apmeklēt skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņu ''Cits bazārs'' Jēkabpilī

Aicina apmeklēt skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņu ''Cits bazārs'' Jēkabpilī
27 Mar

Autors Jēkabpils Uzņēmēju Biedrība

Kategorija: Aktualitātes

image Komentāri (0)

Aicina apmeklēt skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņu ''Cits bazārs'' Jēkabpilī

Biznesa izglītības biedrības «Junior Achievement Latvija» («JA Latvija») partnerskola Jēkabpils Agrobiznesa koledža aicina uz skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) reģionālo pasākumu (gadatirgu) Jēkabpilī «Cits bazārs», kas norisināsies 28. martā no plkst. 14.00 līdz 18.00 tirdzniecības centrā «Sēlija». 

Tajā piedalīsies 39 jauniešu veidoti skolēnu mācību uzņēmumi no Jēkabpils, Malnavas, Rīgas,  Gulbenes, Madonas, Viesītes, Kusas, Bērzaunes un Ogres skolas, kuri piedāvās savus oriģinālos izstrādājumus: kosmētiku, dažādus koka izstrādājumus, rotaslietas un aksesuārus un citus produktus.  Pasākumā piedāvātos produktus varēs arī iegādāties. 

Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālā pasākuma «Cits bazārs» ietvaros notiks jauno uzņēmumu izvērtēšana un apbalvošana piecās nominācijās: «Labākais stends», «Labākā pārdošanas komanda», «Videi draudzīgs produkts», «Kvalitātes produkts» un «Labākā reklāma». SMU izvērtēšanu veiks pieredzējusi profesionāļu komanda, kurā būs pārstāvēta a/s «Swedbank», Jēkab­pils pašvaldība, Jēkabpils uzņēmēju biedrība un «JA Latvija» programmu absolvents - uzņēmējs. 

– Veidojot savu mācību uzņēmumu, skolēns apgūst ne tikai zināšanas par uzņēmējdarbību un pārdošanu, bet arī vēl virkni dzīvē nepieciešamu un noderīgu prasmju: prezentēšanas prasmi, spēju strādāt ko­mandā, veiksmīgas saskarsmes un organizēšanas kompetences. Tā ir neatsverama pieredze jaunam cilvēkam jau skolas laikā –saprast un novērtēt, ko reāli nozīmē būt uzņēmējam. Tā pamazām veidojas jauna uzņēmēju paaudze, kas ar saviem uzņēmumiem sekmēs reģionu attīstību nākotnē, – vērtē SMU programmas organizators, «JA Latvija» valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns. 

2016./2017. mācību gadā «JA Latvija» bija reģistrējusi 1 000 SMU, kas ir labākais rādītājs tās pastāvēšanas laikā. Reģionālo SMU pavasara gadatirgu «Cits bazārs» atbalsta a/s «Swed­bank» un SIA «Marno J» (t/c «Sēlija»). 

Pasākuma organizatori aicina ikvienu apmeklēt gadatirgu, iedvesmoties no jauniešu veikuma un atbalstīt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālo gadatirgu Jēkabpilī rīko Jēkabpils Agrobiznesa koledža. 

 

Ingrīda Mārāne 

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas skolotāja - konsultante

Iesaki draugiem:

Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru