Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

SIA Sol&Vita

 

Salons "Sol&Vita" dibināts 2004. gadā. Sākotnēji galvenā darbības nozare bija nagu kopšana. Salonā manikīru un pedikīru veic izcili, pieredzes bagāti meistari. Skaistumkopšanas salonā "Sol&Vita" pakalpojumu piedāvājums ir plašs gan izvēlē, gan cenās, ar katru klientu vēlmes un iespējas tiek izrunātas individuāli un atrasts vispiemērotākais risinājums.

"Sol&Vita" salona "seju" un atpazīstamību veido materiālu daudzveidība, pakalpojumu dažādība un kvalitāte. Ar pakalpojuma klāsta daudzveidību, manikīra meistars ir kļuvis par skaistumkopšanas "dakteri", kurš izprot klienta vēlmes un dzīvesveidu, iesakot atbilstošus pakalpojumus. Meistares ir piedalījušās nacionālos nagu modelēšanas un manikīra čempionātos, konkursos.

Salona nagu kopšanas meistariem ir "Alessandro International" sertifikāti, kā arī diplomi un atzinības raksti.

"Sol&Vita" salonā strādā sertificēta kosmētiķe, kura veic profesionālu sejas kopšanu, sejas masāžu un unikālu relaksāciju.

Sertificēta masiere veic ķermeni kopjošas procedūras, aroma masāžu, klasisko masāžu. Piedāvājumā ir šokolādes, medus un zelta masāžas.

Salonā ir pieejams solārijs, aprīkots ar jaunās paaudzes sauļošanās lampām.

Tāpat salonā var veikt profesionālu permanento meikapu, kā arī skropstu pieaudzēšanu, vaksāciju, ausu caurduršanu.

Salonā notiek profesionālās matu kopšanas zīmola "FarmaVita" (Itālija) vairumtirdzniecība - frizētavām un mazumtirdzniecība.

Ir pieejami unikālie, vienmēr pārsteidzošie zīmola "Alessandro International" roku, nagu un kāju kopjošie produkti.

Skaistumkopšanas salona "Sol&Vita" darbības princips ir nodrošināt augstākā līmeņa servisu un panākt, lai klients šeit atpūstos, iegūtu jaunāko informāciju par skaistuma pasauli un pozitīvās enerģijas lādiņu. Šeit valda uzticības pilna un viesmīlīga atmosfēra, kur katrs klients saņem nedalītu uzmanību un rūpes. Izsmalcināts interjers, plašs pakalpojumu klāsts, atsaucīgs personāls - tas viss salonu padara pievilcīgu kvalitātes un profesionalitātes cienītāju acīs. Sadarbība ar pasaulē slaveniem zīmoliem, sekošana modes tendencēm, nemitīga attīstība un radoša pieeja darbam - tas ir "Sol&Vita" virzītājspēks.

 

SIA "Sol&Vita"

Viestura iela 13b-1, Jēkabpils

Tālr. Nr. 29446992

E-pasts: info@salonssolvita.lv

www.salonssolvita.lv