Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

SIA Sedumi

SIA “Sedumi”  ir dibināta 2000. gadā. Komercdarbība tika sākta atverot veikalu “Sēta”, kur sākotnēji tika tirgotas dārza, saimniecības, santehnikas un būvniecības preces.

2003. gadā SIA “Sedumi” iegādājas siltumnīcas Brīvības ielā 301a un izveidoja dārzniecības struktūrvienību, kuras mērķis ir nodrošināt Latvijas stādu tirgu ar kvalitatīvu vasaras puķu stādāmo materiālu, kā arī piedāvāt inovatīvas idejas jebkuram dārzam un pilsētvidei. Laika gaitā, atjaunojot siltumnīcu kompleksu, kā arī paplašinot ražošanu, “Sedumi” Dārzniecība ir kļuvusi par vienu no lielākajām un atzītākajām puķu stādu audzētavām Latvijā. “Sedumi” siltumnīcās ražošanas process norit nepārtraukti: pavasarī šeit zied vairāki simti tūkstoši dažādu krāsu tulpju, vasarā – dažādi balkonaugi, petūnijas, begonijas, samtenes u.c. vasaras puķes, rudenī priecē krizantēmas, savukārt ziemā pilnā košumā zied puantsetijas jeb Ziemassvētku zvaigznes. “Sedumi” Dārzniecībā audzētās puķes rotā pilsētu un pagastu puķu dobes vai dažādas ziedu piramīdas un cita veida apstādījumus, priecējot vairāku Latvijas pilsētu un novadu iedzīvotājus. Dārzniecībā ražotās puķes tiek piegādātas arī lielākajiem tirdzniecības tīkliem.

Augot pieprasījumam un attīstoties tieši būvniecības nozarei, tiek nolemts izveidot tirdzniecības centru, kura specializācija būtu būvniecības preču piedāvājums. 2007. gadā tiek atvērts tirdzniecības centrs „Sedumi”. Tas ir specializēts apkures, santehnikas, būvmateriālu, dārza un saimniecības preču tirdzniecības centrs. T/c “Sedumi” var iegādāties kvalitatīvas un Eiropā un pasaulē atzītas santehnikas preces, apkures iekārtas, būvmateriālus un elektromateriālus. Tāpat plašā sortimentā tiek tirgotas dārza preces – gan sēklas, gan stādi (“Sedumi” Dārzniecības puķes, ziemcietes, koku un krūmu stādi no Latvijas labākajām audzētavām), gan minerālmēsli un augu kaitēkļu apkarošanas līdzekļi.

SIA “Sedumi” ir viens no lielākajiem STIHL un VIKING tehnikas dīleriem Latvijā.  Atverot t/c “Sedumi”, veikals „Sēta” tiek pārveidots kā specializēts STIHL un VIKING meža un dārza tehnikas veikals, kā arī šeit darbojas tehnikas remontdarbnīca, kur iespējams saremontēt visa veida tehniku. 2017. gada otrajā pusē SIA “Sedumi” atver meža un dārza tehnikas veikalu Daugavpilī.

Katru gadu, maija trešajā sestdienā, SIA “Sedumi” rīko “Dārza svētkus”, kur par svētku cenām tirgo pašu audzētos stādus, aicina piedalīties arī citas stādaudzētavas, dārza preču tirgotājus un mājražotājus. Pasākuma mērķis ir izglītot pircēju par dārzkopību un sniegt zināšanas par pareizu audzēšanas praksi, kā arī popularizēt vietējos augus un ražotājus.

 

SIA "Sedumi"

t/c "Sedumi" Brīvības iela 301a, Jēkabpils, tālr. Nr. 65220980, e-pasts: info@sedumi.lv 

"Sedumi" Dārzniecība Brīvības iela 301a, Jēkabpils, tālr. Nr. 25668743, e-pasts: sandra.medina@sedumi.lv

Veikals "Sēta" Brīvības iela 165, Jēkabpils, tālr. Nr. 28663668, e-pasts: juris.volkovs@sedumi.lv

Meža un dārza tehnikas veikals "Sedumi" Sporta iela 6, Daugavpils, tālr. Nr. 27773301, e-pasts: daugavpils@sedumi.lv

www.sedumi.lv