Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

SIA Radio 1

 

SIA “Radio 1” ir viena no lielākajām reģionālajām radio stacijām Latvijā, kuru radio viļņos var dzirdēt Jēkabpilī, Līvānos, Preiļos, Aglonā, Pļaviņās, Aizkrauklē un pilsētu apkārtējos novados, savukārt ar interneta starpniecību – visā pasaulē. Radio skan gan latviešu, gan ārzemju mūzika, kā arī ziņu un dažādi tematiskie raidījumi.

Tāpat SIA “Radio 1” ir izveidojis savu interneta ziņu portālu “Jēkabpils ziņu portāls radio1.lv”.  Portāls “radio1.lv” ir Jēkabpils pilsētas un novadu ziņu portāls, kura mērķauditorija ir Jēkabpils reģiona iedzīvotāji.

Portāla misija ir nodrošināt aktuālu, operatīvu un vispusīgu informāciju. Būt pirmajam un svarīgākajam ziņu un reklāmas avotam, ar saturu sekmēt optimālas dzīves vides radīšanu un uzlabot vietējo cilvēku dzīves kvalitāti, sekmēt labvēlīgus apstākļus uzņēmējdarbības attīstībai. Portāla veidotāji iestājas par demokrātijas vērtībām un cilvēktiesībām.

Portāls “radio1.lv” piedāvā aktuālas ziņas septiņas dienas nedēļā. Īpaša sadaļa atvēlēta audio un videoziņām, kā arī foto un sadaļām “Viedokļi” un “Mums raksta”, kur tiek ievietotas redakcijas un portāla lietotāju fotogalerijas un fotoreportāžas, kā arī viedokļi un jautājumi par svarīgiem notikumiem Jēkabpilī un novados. Tāpat tiek publicētas aktuālas teksta, video un audio intervijas un analītiski raksti.

“Radio 1” darbojas arī reklāmas tirgū piedāvājot izvietota reklāmu gan radio, gan portālā, kā reklāmas baneri vai reklāmrakstu.

 

SIA “Radio 1”

Brīvības iela 116, Jēkabpils

Tālr. Nr. 65231420

E-pasts: zinas@radio1.lv

www.radio1.lv