Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

SIA DLLA

SIA “DLLA” ir dibināta 1997. gadā. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir mežizstrāde, kokapstrāde, koka palešu, kastu un rāmju ražošana. Uzņēmuma priekšrocība ir tā, ka tiek piedāvāts pilns ražošanas cikls no mežistrādes līdz gatavai produkcijai, kas padara uzņēmumu neatkarīgu no izejvielu piegādātājiem un paātrina nestandarta un vienreizējo palešu piegādi klientam.

SIA “DLLA” piedāvā paletes, kastes un rāmjus atbilstoši pasūtītāju specifikācijām. Uzņēmumam ir licence CP palešu ražošanai. Paletes ir viens no ekonomiskākajiem un ērtākajiem risinājumiem preču transportēšanai un uzglabāšanai, kalpojot kā alternatīva dārgākiem un neekoloģiskākiem iepakojuma veidiem.

Uzņēmumam ir atbilstoši tehnoloģiskajām prasībām aprīkota ražotne. SIA “DLLA” ir sertificēts atbilstoši ISPM 15/ IPPC standartiem. Tiek veikta palešu kaltēšana līdz klienta noteiktai mitruma pakāpei.

Uzņēmuma prioritāte ir savlaicīga pasūtījuma izpilde un piegāde klientam vienas līdz divu nedēļu laikā. Būtiska ir nemainīga produkcijas kvalitāte un individuāla pieeja klientu vēlmēm.

Uzņēmums darbojas arī mežu apsaimniekošanas jomā piedāvājot mežu izstrādi, cirsmu atjaunošanu, jaunaudžu kopšanu, individuāli izvēloties katrai konkrētai teritorijai piemērotāko modeli. Mežizstrādes pakalpojumi – meža treilēšanu, izvešanu – tiek piedāvāti Latgales, Zemgales, Vidzemes teritorijā. Augsti kvalificēti un pieredzējuši darbinieki, kā arī uzņēmuma rīcībā esošā tehnika, nodrošina kvalitatīvu darbu izpildi.

“DLLA” mērķis ir meža resursu atjaunošana, ko apliecina 2016. gadā iegūtais FSC sertifikāts. FSC ir starptautisks saudzīgas mežsaimniecības sertifikāts, kas nodrošina videi draudzīgu, sociāli atbildīgu un ekonomiski izdevīgu meža apsaimniekošanu.

2002. gadā kā struktūrvienība tika izveidots autoserviss un rezerves daļu veikals. Auto “DLLA” autoserviss piedāvā:

  • vieglo un kravas automašīnu remontu,
  • vieglo un kravas automašīnu riepu remontu un maiņu,
  • rezerves daļas,
  • eļļu maiņu.

Uzņēmuma sadarbības partneri atrodas gan Latvijā, gan Eiropā. Lielākā saražotās produkcijas daļa tiek eksportēta uz Eiropas Savienības valstīm.

SIA “DLLA” ir viens no Krustpils novada nodokļu maksātājiem un darba devējiem, kas nodarbina ap 100 darbiniekiem. Viena no uzņēmuma priekšrocībām ir stabila darbinieku komanda, kas nodrošina augstu produkcijas kvalitāti un darba ražīgumu.

 

SIA “DLLA”

“Landzāni”, Kūku pagasts, Krustpils novads, LV-5222

Tālr. Nr. 65229200

E-pasts: info@dlla.lv

Auto DLLA serviss - veikals Cukurfabrikas iela 3, Jēkabpils. Darba laiks darba dienas no 8:00-18:00, sestdien, svētdien - brīvs.

www.dlla.lv