Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

  • +371 27050795

  • jub.jekabpils@inbox.lv

  • A.Pormaļa 14,

  • Jēkabpils, LV-5201

  • 09:00 - 17:00

  • Pirmdiena - Piektdiena

SIA Ošukalns

 

SIA “Ošukalns” dibināta 1993. gadā un sākotnējo darbību uzsāka kā neliela mežizstrādes firma. Vairāk nekā 20 gadu darbības laikā kompānija strauji attīstījās un izveidoja jaunas nozares, kā rezultātā SIA “Ošukalns”  ir kļuvusi par daudznozaru kompāniju.

Šobrīd kompānijas darbības virzieni ir kokapstrāde, ceļu būve, dabīgo izrakteņu ieguve, nekustamie īpašumi, kravas auto rezerves daļu tirdzniecība un kravas auto piekabju pārbūve, siltumenerģijas un elektroenerģijas ražošana.

SIA “Ošukalns” darbības pirmsākums ir mežizstrādes nozares attīstība. Vidēji gadā uzņēmums iegūst vairāk nekā 100 000 kubikmetru apaļkoka. Daļu iegūtā produkta uzņēmums izmanto savās zāģētavās, savukārt daļu apaļkoka eksportē.

Uzņēmuma kokapstrādes nozares pamatdarbība meklējama 1995. gadā, kad tika sākta saunas apdares dēlīšu ražošana no lapukoka un eksportēšana uz Skandināviju, Amerikas Savienotajām Valstīm, Ķīnu, Taivānu, Itāliju, Vāciju, Vjetnamu un citām valstīm. Uzņēmumā tiek veikts pilns ražošanas cikls – no augstākās kvalitātes baļķu atlases līdz gatavās produkcijas iepakošanai termoplēvē. Tas dod iespēju pilnībā kontrolēt ražošanas procesu, pasūtījumu izpildes termiņus un nodrošināt produktu kvalitāti.

Uzņēmuma darbība nekustamo īpašumu nozarē aizsākās 1996. gadā un ir attīstījusies vairākos virzienos:

  • meža zeme un tās apsaimniekošana,
  • smilts grants atradnes,
  • zemesgabali - privātā un rūpnieciskā apbūve,
  • dzīvokļi, apdzīvojamās platības.

Būvniecības nozare SIA Ošukalns izveidota 1997. gadā un laika gaitā iegūta ievērojama pieredze visu veidu ielu, ceļu un laukumu būvniecībā, kuru pasūtītāji bijuši gan privātpersonas un komersanti, gan pašvaldības. Šobrīd būvniecības nozares darbinieku kvalifikācija un firmas tehniskais nodrošinājums ļauj realizēt jebkuru ceļu būvdarbu projektu.

SIA “Ošukalns” nodarbojas arī ar karjeru izstrādi iegūstot un realizējot smiltis, šķembas un granti.

2011. gadā ekspluatācijā tika nodota SIA “Ošukalns” šķeldas katlu māja - biomasas koģenerācijas stacijas tehnoloģiskā iekārta Jēkabpilī. Biomasas koģenerācijas elektrostacija veic elektroenerģijas ražošanu, kā arī tiek veikta visas stacijā saražotās elektroenerģijas pārdošana publiskajam tirgotājam obligātā iepirkuma ietvaros.

2016. gada 23. septembrī SIA “Ošukalns” atklāja jaunu asfaltbetona ražotni Salas novada “Ievlejās”. Rūpnīcas ražošanas jauda ir 160 tonnas asfaltbetona stundā.

Uzņēmums nodarbojas arī ar kravas auto un vieglo auto rezerves daļu tirdzniecību. Atbilstošu daļu meklēšanu un sagādi veic pieredzējuši un zinoši darbinieki. SIA “Ošukalns” veikali sadarbojas ar lielākajiem rezerves daļu importētājiem Latvijā, kā arī nodrošina rezerves daļu piegādi no ārvalstīm, kas nodrošina precēm gan kvalitātes, gan cenas konkurētspēju.

SIA “Ošukalns”, nodrošinot uzņēmuma nepieciešamību pēc tehnikas remontiem, ir attīstījis kravas auto, industriālās tehnikas, mikroautobusu un vieglo automašīnu servisu, kas veic dažāda veida un sarežģītības darbus.

 

SIA “Ošukalns”

Bebru iela 104, Jēkabpils

Tālr. 65237711

E-pasts: info@osukalns.lv

www.osukalns.lv