Biedrība “Jēkabpils Uzņēmēju biedrība”

 • +371 27050795

 • jub.jekabpils@inbox.lv

 • A.Pormaļa 14,

 • Jēkabpils, LV-5201

 • 09:00 - 17:00

 • Pirmdiena - Piektdiena

IK ZANDA LAMBA

 
 
Nometnes “Zemūdens valstība” pirmsākumi meklējami 2009. gadā. Nometnes tiek veidotas ar nolūku, lai jaunajai paaudzei būtu iespēja pilnveidoties garīgi un fiziski, iemācīties saturīgi pavadīt savu brīvo laiku, kā arī aizraujoši atpūsties.

Ar katru gadu nometne attīstās un meklē jaunas idejas un tematus, ar ko pārsteigt bērnus. Tematiskās nometnes ir aizraujošas un piedzīvojumiem bagātas, jo tajās dalībnieki var izdzīvot savu “Pirātiņu piedzīvojumu”, “Dārgumu meklētāju”, “Troņu spēļu” vai citu stāstu.

“Zemūdens valstības” atpūtas un piedzīvojumu nometnē, katrs dalībnieks, piedaloties sporta un  fizisko aktivitāšu nodarbībās, radošajās darbnīcās, ekskursijās, pārgājienos, šķēršļu joslās un citos pasākumos, iegūst jaunus draugus, ar kuriem pavada neaizmirstamus brīžus visdažādākajos sarīkojumos.

“Zemūdens valstības” mērķis ir radīt piedzīvojumu un neizmirstamas sajūtas katra bērna sirdī. Nometnes palīdz:

 • attīstīt bērnu dzīvesprasmes,
 • sekmēt bērnu fizisko attīstību,
 • attīstīt bērnu iztēli, radošo domāšanu,
 • sekmēt vispusīgi attīstītas personības veidošanos,
 • dot iespēju bērniem atpūsties un interesanti pavadīt laiku vasaras brīvlaikā.

“Zemūdens valstības” nometņu organizatoru komanda ir radoša, gados jauna un pieredzējusi pedagoģijā. Nometnes pedagogi ir stilīgi, atraktīvi, aizraujoši, atbildīgi, zinoši, kā arī stingri un neatlaidīgi, kam patīk peldēt, skriet un dejot, kā arī radīt jautrību  kopā ar katru jauno nometnes draugu. “Zemūdens valstības” komandas fantāzijai nav robežu, viņi vienmēr ir gatavi mesties iekšā neizmirstamā piedzīvojumā un piedāvāt radošas, emocijām bagātas un jaunajai paaudzei aktuālas aktivitātes.

Tāpat radošā organizatoru komanda rīko un vada dažādus pasākumus bērniem un ģimenēm. Bērnu ballītes, radošās darbnīcas, sporta aktivitātes un klases vakari, kurus rīko “Zemūdens valstības” komanda vienmēr pārsteidz ar saturu, aktivitāšu dažādību un dzīvespriecīgo noskaņojumu.

Lai bērniem un viņu vecākiem Jēkabpilī būtu mājīga un jauka vieta, kur atpūsties, tika atvērts Bērnu attīstības un atpūtas centrs “PALLA”. Tā ir maza oāze bērniem, kurā galvenais ir viņu labsajūta. Šobrīd apmeklētājiem ir atvērta bērnu rotaļu istaba, darbojas māmiņu - mazuļu klubiņš, skolēnu brīvlaikos notiek dienas nometnes, iespēja iegādāties tematiskus hēlija balonus. “PALLĀ” ir sapulcināti arī krāšņākie pasaku tēli no bērnu iecienītākajām multfilmām un pasakām: Mikijs, Minnija, Tīģerēns, Vinnijs Pūks, Toms un Džerijs, Pirāti un citi tēli, kuri ikvienā  pasākumā ienesīs jautrību. Tāpat tiek piedāvāta velokartu, batuta un piepūšamo atrakciju noma.

 

IK ZANDA LAMBA

Nometnes “Zemūdens valstība”, tālr. Nr. 26567439, e-pasts: zandalamba@inbox.lv

Bērnu attīstības un atpūtas centra “PALLA” Auseklīša iela 4, Jēkabpils, tālr. Nr. 26567439, e-pasts: centrspalla@inbox.lv

www.zemudensvalstiba.lv

www.palla.lv